FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Ewelia
JoannaPk pisze:W takim przypadku obejrzyj ofertę drzwi z ukrytymi futrynami, ale nadal wyróżniającymi się z tła ściany jak te:

Obrazek

Całość prezentuje się świetnie, drzwi nie wystają, a nadal wyróżniają się ze ściany :)

W ogóle nie zauważyłam tych drzwi z prawej, tylko te brązowe :lol:

Moja mama ma taką zasadę, ze drzwi to nie telewizor i namiętnie zamalowuje/zakleja tapetą, żeby ich nie było widać. Mi się takie ukrywanie niespecjalnie podoba - jak szafa własnie. Moja siostra ma własnie tak schowany składzik na szczotki - drzwi są lustrem w przedpokoju :D Jak ukryte przejście w starym zamku :)
By break1
KasiaW1984 pisze:
MarianoItaliano pisze:
JoannaPk pisze:W takim przypadku obejrzyj ofertę drzwi z ukrytymi futrynami, ale nadal wyróżniającymi się z tła ściany jak te:

Obrazek

Całość prezentuje się świetnie, drzwi nie wystają, a nadal wyróżniają się ze ściany :)

O takich drzwiach właśnie marzyłem! Rewelacyjne rozwiązanie. Orientujecie się czy dużo jest pracy z przerobieniem zwykłych drzwi z wystającą futryną na właśnie takie ukryte drzwi? Mam nadzieję że nie, to chętnie pomyślę nad wdrożeniem takiego czegoś u siebie.

Generalnie na drzwi z ukrytą ościeżnicą najlepiej jest się zdecydować już na etapie budowy domu/mieszkania, ze względu na to że takie drzwi wymagają odpowiednio przygotowanej ściany. Powinna ona mieć przynajmniej 10 cm grubości, ale nadają się zarówno ściany nośne, jak i działowe

To jest po prostu rewelacja. Prostota i minimalizm, a jednocześnie bardzo konkretny, wyraźnie zarysowany akcent, który przełamuję monotonię w ścianie. Bomba!
By Lorem Floor
Alex09 pisze:Szczerze mówiąc, podzielam zdanie Twojego męża. Faktycznie drzwi wyglądają ciekawie i to wszystko. Jaki jest sens ukrywać drzwi w tapecie skoro i tak muszą być funkcjonalne i usytuowane w takim miejscu, żeby można było je otworzyć. Jak są zamknięte to jakoś wyglądają, a jak będą otwarte to tak jakby ściany. No nie jestem przekonany.

No tak, tapeta na drzwi brzmi dosyć ryzykownie moim zdaniem, poza tym trzeba mieć na uwadze, że się robi jakby dodatkowa ściana...
By bracki

Obrazek

Te wygladają naprawdę rewelacyjnie, ciekawi mnie tylko jak ze zebieraniem brudu.
By maxx44
Jakie drzwi w dzisiejszych czasach byście polecili do kupna ? Ostatnimi czasy szukałam wiele wskazówek w tym zakresie i wpadłam z polecenia na ofertę drzwi koszalin, można porównać wiele ofert różnego rodzaju firm, to świetna opcja w tym zakresie, polecam każdemu !
By Kassini
Alex09 pisze:Szczerze mówiąc, podzielam zdanie Twojego męża. Faktycznie drzwi wyglądają ciekawie i to wszystko. Jaki jest sens ukrywać drzwi w tapecie skoro i tak muszą być funkcjonalne i usytuowane w takim miejscu, żeby można było je otworzyć. Jak są zamknięte to jakoś wyglądają, a jak będą otwarte to tak jakby ściany. No nie jestem przekonany.

To jest moim zdaniem kombinacja absolutnie i całkowicie niepraktyczna, mijająca się z celem pod wieloma względami...
By Kassini
JoannaPk pisze:Szczerze powiedziawszy prezentuje się to całkiem ciekawie. Osobiście lubię klasyczne drewniane drzwi, wyróżniające się na tle ściany. Drzwi według mnie prezentują się bardziej "elegancko", lecz wszystko zależy od finalnego wystroju pomieszczenia. Raczej w takim wnętrzu zwykłe drzwi z futryną nie prezentowałyby się najlepiej:

Obrazek

Klamka ledwo zauważalna na pierwszy rzut oka, patent ciekawy nie ma co!
Podłoga do salony

Na podłodze w salonie dobrze sprawdzą się panele w[…]

Budowa domu

Podczas budowy domu jest naprawdę wiele aspektów d[…]

konto w banku

Witam, nie wiem czy to dobry dział na taki temat, […]

Wielki szklany wazon

Mamy w mieszkaniu nowoczesne wnętrza a wazon ma tr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>