FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By makanda
Osobiście postawiłabym na minimalizm. Żałuję, że kiedyś zgodziłam się na odkryte półki i półeczki, które owszem wyglądają ładnie, ale są zupełnie niepraktyczne. Teraz wolałabym mieć ze dwa zamknięte meble, w których na spokojnie mogłabym wszystko pochować. No i zdecydowanie wybrałabym aranżacje z przewagą beżu albo szarości, bo obecna - jasno fioletowa już mi się opatrzyła. Większy nacisk położyłabym też na kwestie praktyczne, a nie tylko na designerski wygląd.
By maksik
A co myslicie o ścianie pokrytym mchem? Coś jak tu:
Obrazek
Wygląda to rewelacyjnie. I z tego co piszą na stronie Kreatywna Zieleń to taki mech jest trwały i nie wymaga dużej pielęgnacji. Ale wyglada świetnie.
Moim zdaniem to powinno się urządzić łazienkę tak jak to się komuś żywnie podoba. I już. W końcu to właściciele łazienki będą w niej przebywać najwięcej. I poza tym też łazienka nie jest - moim zdaniem - na pokaz! O!
By stefanios
Na Dagma Płytki widziałem że wracają znowu płytki Lastryko. Pamiętacie takie? to określenie odnosi się do mieszanki wielokolorowych, kamionkowych grysów, spojonych szarym lub białym cementem. Jeszcze kilkanaście lat temu można je było spotkać praktycznie wszędzie, na jakiś czas zniknęły i teraz powracają jako jeden z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich. Można je umieszczać na podłodze ale i na ścianach, łazienka z takimi płytkami może prezentować się wyjątkowo oryginalnie. Do tego płytki są cenione za łatwość w utrzymaniu czystości, nie widać na nich zabrudzeń tak jak na płytkach jasnych i gładkich czy ciemnych gładkich.

Wiem, że na pewno najlepiej jest brać AC4 o grubo[…]

Mam właśnie listwy poliuretanowe podświetlone LEDa[…]

Mam u siebie listwy gzymsowe z NMC i jestem z nich[…]

Ja raz jak z mężem kupiłam to mimo iż panele były […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>