FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By rebeka322
paula28 pisze:Jeśli tylko mogę polecić coś od siebie po ostatnim szaleństwie internetowym. Przypadkiem trafiłam na sklep COEMI i zdecydowałam się przetestować. Jakość = rewelacja. Polecam sprawdzić!

To prawda, sklep ma szeroki asortyment. Robię tam równie często zakupy jak na stronie https://www.etam.pl/ :)
By rebeka322
Ultra G pisze:Sam kupuje żonie bieliznę koronkową ale w internecie bo można ciekawe rabaty zdobyć. Seksowna bielizna ze sklepu Koronkowa.pl robi robotę. Polecam każdemu fanatykowi dobrego ubioru swojej kobiety w sypialni :)

Coś w tym jest. Mój ukochany zawsze albo wybiera produkty właśnie tej firmy albo decyduje się zakupić mi prezent ze strony etam.pl
By Kaśkak
Fakt H&M mają fajną bieliznę pod kątem wzorów ale z jakością to stoją daleko na bakier. Może zapoznaj się z ofertą sklepów internetowych? Według mnie takie zakupy są bardziej efektywne no i tańsze! :D
By AgataZ
Ja zamawiam tylko ze str koronkowa i cenowo i jakościowo jest bardzo dobra, także sprawdźcie same
POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>