FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Zastanawiasz się nad ogrzewaniem podłogowym? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Masz pomysł na ogrzewaną podłogę, ale nie wiesz czy się "da"? Na tym forum możesz porozmawiać na ten temat, zadawać pytana i dzielić się Twoimi spostrzeżeniami.
Louie pisze:Lite drewno na podłogówce to szeroki temat, ponieważ od gatunku drewna zależy jak przepuszcza. Im twardsze tym gorzej.

To znaczy, jakie się najlepiej nadaje, a jakie najmniej?
Dlaczego drewno lite? Nie lepiej położyć deskę warstwową (składa się ze sklejki i nakładki)? Nie odkształca się, nie skrzypi, nie pręży się i nie powstają szczeliny. Co jest dodatkowym plusem, to możesz zdecydować się właściwie na każdy gatunek drewna. No może poza drewnem bukiem i sosną - są miękkie i nie nadają się do obróbki. (tak mi doradzono kiedyś w firmie http://www.marchewka.pl/). Taka deska jest o wiele bardziej stabilna.
Ukraina. Pellety, brykiety drzewne, slonecznik, sloma, susz, otreby, olej, wegiel, torf. Od 200 zl/tona. Oferujemy stala sprzedaz pelletu Din, Din+, przemyslowego oraz brykietu RUF, Nestro, PiniKay bezposrednio z magazynow producenta po calej Ukrainie. Ceny do dogadania na miejscu produkcji. Certyfikaty eksportowe, wysoka kalorycznosc. Pakowany BigBag, worki, luz. Oplaty przy zaladunku. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Drewno opalowe, tartaczne, budowlane, domy z bala, wiezba dachowa, sklejki, parkiety, deski paletowe, europalety, pellety, brykiety, zrebki, zrzyny, trociny, kora drzewna, wegiel, torf, sloma, susz, makuch, soja, rzepak, kukurydza, slonecznik, olej itp. non-stop w okresie calego roku. Tanio Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina
Załączniki
apelety.jpg
apelety.jpg (6.05 KiB) Przejrzano 950 razy
Stalowa hala

Ja miałam do czynienia z firmą, która stanęła na w[…]

Drewniane okna

okna do domu kupowaliśmy na http://www.okna-pasywn[…]

Jak najbardziej polecam taką możliwość. Sam miesz[…]

Oferta firmy KENIO

Oferta jest bardzo fajna :) Nie mysleliście żeby d[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY