FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Zastanawiasz się nad ogrzewaniem podłogowym? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Masz pomysł na ogrzewaną podłogę, ale nie wiesz czy się "da"? Na tym forum możesz porozmawiać na ten temat, zadawać pytana i dzielić się Twoimi spostrzeżeniami.
#5799
Mam pytanie, bo chcę zastosować panele pod ogrzewanie podłogwe. Na co zwrócić uwagę, patrząc na temat tak "od spodu", bo normalnie wiadomo - klasa ścieralności, warstwy ochronne. A pod kątem umieszczenia ich na ogrzewaniu podłogowym?
#9715
Z ogrzewaniem podłogowym bardzo dobrze współpracują panele winylowe (panele LVT) np. Arbiton. Można wybrać wariant imitujący drewno bądź kamień. Ich dużym plusem jest naturalny szlachetny wygląd i wodoodporna powłoka. winyl bardzo dobrze przewodzi ciepło, dzięki czemu korzystanie z podłogówki jest ekonomiczne i pozwala na wygenerowanie realnych oszczędności.
#10313
Z tego co wiem, takie panele z przeznaczeniem na ogrzewanie podłogowe są dosyć drogie. Może więc lepiej pomyśleć o deskach? Drewno jest ponadczasowe, a odpowiednio pielęgnowane przetrwa wiele, wiele lat. Jestem w temacie, bo sama szukam materiału do domu i też będę miała podłogówkę. Póki co najbardziej skłaniam się ku takim deskom: https://dlh.pl/podloga-2-warstwowa-cham ... l?___SID=S. Ze względu na warstwową budowę można stosować je na ogrzewaniu podłogowym. Zerknij na stronę producenta, bo ma całkiem spory wybór.
#14866
Również planujemy ogrzewanie podłogowe, ale jedynie w niektórych pomieszczeniach. Nasza ekipa tłumaczyła nam ostatnio, że nie wszędzie jest to opłacalne. Jakie płyty podłogowe kładliście pod instalację? Nasi budowlańcy współpracują z Hirsch Porozell http://www.hirsch-porozell.pl/plyty-podlogowe-produkcja-ze-styropianu-spienionego.html. Znacie tego producenta? Mają produkty dobrej jakości?
Cena drewnianych schodów

Najlepiej poszukac jakiegoś lokalnego stolarza. Sa[…]

Wymiana mebli

Przede mną wymiana mebli i zastanawiam się gdzie d[…]

Drzwi wewnętrzne

Rzuć okiem na drzwi wewnętrzne: https://www&#[…]

Drukarnia

A jakie miasto Cię interesuje? Ja ostatnio zamawia[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>