FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Zastanawiasz się nad ogrzewaniem podłogowym? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Masz pomysł na ogrzewaną podłogę, ale nie wiesz czy się "da"? Na tym forum możesz porozmawiać na ten temat, zadawać pytana i dzielić się Twoimi spostrzeżeniami.
By Matelo
#10896
Wybór opału do domu nie jest łatwym rozwiązaniem. My dość długo zastanawialiśmy się na jaki rodzaj opału się zdecydować. Mnie zainteresował pellet. udało mi się tutaj https://pelletem.pl/ , znaleźć wiele potrzebnych informacji. Warto zerknąć tam przed zakupem.
By parka
#10902
Oczywiście, że nie. Zwłaszcza, jak ma się małe możliwości, bo np. nie ma gazu w pobliżu.
By student
#11082
Wedlug mnie najlepszym sposobem na ogrzewanie , najtanszym, najekonomiczniejszym jest pompa i dołączony bufor do pomp ciepła do tego system wentylacji. Polecam artykuł http://www.noel.pl/polaczenie-zbiornika-buforowego-i-pompy-ciepla/
Z moich doswiadczen - nowy dom jednorodzinny , szeregowy 3 poziomy ok. 140 m2.
koszt ogrzewania na miesiac calego domu z ciepla woda wynosi max.45-50 eur (czyli max. 200 zl na miesiac za ogrzewanie i za ciepla wode!)

Wchodzisz do domu i zawsze masz stala temperature, nie musisz ciagle przekrecac grzejnikow,zawsze ciepla woda, wszystko regulowane automatycznie.
Awatar użytkownika
By Wreck
#11357
Samo ogrzewanie to czasem nie wszystko. Trzeba też zadbać o szczelność, a więc między innymi o okna. Osobiście polecam te od firmy Atos z Lublina, bo są świetnej jakości, a cena jest bardzo atrakcyjna.
Wnętrza w stylu angielskim

Zawsze podobały mi się takie wnętrza w stylu angie[…]

Kuchnia panele czy płytki ?

Zdecydowanie płytki będą lepsze. Wiadomo jakie &qu[…]

To zależy od wymagań. Obecnie jest wiele rozwiązań[…]

Drzwi wejściowe

Wybór jest dość duży. Obecnie skrzydła drzwi wejśc[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>