FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By irmin
Ja mam kute. Wiem, że takie ogrodzenie tanie nie jest i pewnie wiele osób z tego powodu się na nie nie zdecyduje. Sam jednak jestem zadowolony bo ogrodznie kupuje się na lata, a kute ogrodzenie bez wątpienia jest w stanie wytrzymać wiele

Zamawiałem je w firmie, która zajmuje się metaloplastyką:
http://efekt-metal.pl/

Konkretnie tutaj. Jeśli interesuje Cie koszt to polecam kontakt, firma bardzo konkretna oraz solidna. Powinni Ci zrobic wycenę w zależności od tego jaki typ ogrodzenia Cie interesuje oraz jak duża jest działka. Mam u siebie ogrodzenie tego typu
Obrazek
A ja żeby trochę Ci zamieszać polecam betonowe :D ale serio myślę, że to najlepszy wybór i najtańszy podejrzewam z tego co Ci radzą. Z Jońca sam mam u siebie i nie zamieniłbym ani na kute ani tym bardziej drewniane. Drewno niestety trudne w utrzymaniu a przez kute wszystko widać. Betonowe wygląda bardziej jak kamień, sporo kolorów mają do wyboru i jak dodasz ciekawe przęsło to będzie się dobrze prezentować. Jońca bloczki możesz w wielu miejscach zobaczyć, na żywo to się naprawdę ciekawie prezentuje.

Najładniejsze i najtańsze na targu Xdd :lol:

Bielizna damska

Zgadzam się, najładniejszą damską bieliznę można k[…]

Krzesła do jadalni

Może jakieś tapicerowane? Na MebleWersal znajdzies[…]

Ja jeszcze nie wiem ile zapłacę za remont łazienki[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>