FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Drewno w łazience, kuchni lub innym wilgotnym miejscu to nie lada wyzwanie. Nieodpowiednio dobrany materiał szybko "wstanie" i będzie do wyrzucenia. Rozmowy na temat doboru odpowiedniego materiału na podłogę, montażu i pielęgnacji.
KasKa pisze:
Umer pisze:Zawsze można jeszcze użyć starego, poczciwego linoleum. Teraz te wykładziny sa naprawdę ładne i trwałe

Obrazek

Nie wygląda to źle, ale jakoś nie do końca mi leży. Może już lepiej winyl, skoro drewno nie wchodzi w grę?

Tutaj masz dużo o podłodze winylowej, może to naprawdę nie jest złe rozwiązanie? niektóre zdjęcia wyglądają naprawdę świetnie.
Domelka pisze:
KasKa pisze:
Umer pisze:Zawsze można jeszcze użyć starego, poczciwego linoleum. Teraz te wykładziny sa naprawdę ładne i trwałe

Obrazek

Nie wygląda to źle, ale jakoś nie do końca mi leży. Może już lepiej winyl, skoro drewno nie wchodzi w grę?

No lepsza opcja niż drewno, winyl teraz jest i ciekawy i trwały w dodatku, więc warto

Tutaj masz dużo o podłodze winylowej, może to naprawdę nie jest złe rozwiązanie? niektóre zdjęcia wyglądają naprawdę świetnie.
By Domelka
Yennefer pisze:Znalazłam parę ciekawych inspiracji na łazienkowe podłogi :shock:
Obrazek

Fanastycznie to wygląda! Podoba mi się też ta cegiełka, czy tam imitacja cegły na ścianie:)
By pleksix
bartosz.sobol pisze:Już w innym temacie o tym pisałem. Wybierz drewno egzotyczne do łazienki jak np.:iroko, merbau. Dużo zapłacisz ale o wiele większa pewność że będzie długo służyło i cieszyło oko.

Obrazek

Prawda, czasem lepiej zainwestować nieco więcej, a mieć spokój na znacznie dluższy czas.
By pleksix
MagdalenaGrzegorczyk pisze:No moja siostra ma teraz drewnianą podłogę w łazience, ja do tego nie jestem przekonana, obawiałabym się, że szybko odstanie, zniszczy się przez wodę. Ona zamawiała swoją podłogę w ArtCore w Warszawie, podłoga jest zabezpieczona wiec nic się jej podobno nie stanie. Ona ma ciemną łazienkę i wybrała sobie też ciemną deskę ale ma ładne oświetlenie więc to wszystko ładnie wygląda.

A czy wiesz czym podłoga była zabezpieczona przed montażem?
By Umer
Spinkaa pisze:Podrzucam Wam jeszcze naprawdę nieszablonową. Ponoć winylowaObrazek

Takie podłogi też z żywicy epoksydowej sie wylewa
Obrazek

Obecnie mam żaluzje w domu i opcja bardzo wygodna:[…]

Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

Sofa czy narożnik ?

Ładne sofy i narożniki można znaleźć również w ht[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!