FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Drewno w łazience, kuchni lub innym wilgotnym miejscu to nie lada wyzwanie. Nieodpowiednio dobrany materiał szybko "wstanie" i będzie do wyrzucenia. Rozmowy na temat doboru odpowiedniego materiału na podłogę, montażu i pielęgnacji.
Lolek pisze:Drewno w łazience jakoś do mnie nie przemawia, nie mój "klimat". Mozaikę to chyba na ściany się kładzie? Nie słyszałam o czymś takim na podłodze, to nie są bardzo delikatne płytki? Co do kafelków kładzionych na styk, słyszałam że też są bardziej podatne na uszkodzenia, więc podłoga chyba odpada... Ale faktycznie fajnie wyglądają. Dużych kafli raczej nie biorę pod uwagę, w małej łazience chyba wyglądałyby groteskowo Wink
Obrazek

Aranżacja z foty super, bardzo mi się podoba rozkład przestrzenny i biorąc pod uwagę, że mamy tu do czynienia z tak funkcjonalnymi połączeniami, naprawdę robi robotę
pleksix pisze:Aranżacja z foty super, bardzo mi się podoba rozkład przestrzenny i biorąc pod uwagę, że mamy tu do czynienia z tak funkcjonalnymi połączeniami, naprawdę robi robotę

Tylko kto w życiu ma taką wielką łazienkę :D
a tak serio na aranżacji zawsze wygląda pięknie, tylko jak z praktycznością. Tutaj ten prysznic prosto na tej drewnianej podłodze nie wzbudza mojego zaufania.
Lolek pisze:Drewno w łazience jakoś do mnie nie przemawia, nie mój "klimat". Mozaikę to chyba na ściany się kładzie? Nie słyszałam o czymś takim na podłodze, to nie są bardzo delikatne płytki? Co do kafelków kładzionych na styk, słyszałam że też są bardziej podatne na uszkodzenia, więc podłoga chyba odpada... Ale faktycznie fajnie wyglądają. Dużych kafli raczej nie biorę pod uwagę, w małej łazience chyba wyglądałyby groteskowo Wink
Obrazek

To rozwiązanie wygląda bardzo dobrze, nie ma co do tego żadnych wąptliwości. tylko pewnie drogie w realziacji
By Jane Doe
Teraz jest taki wybór "drewnianych" płytek, że trochę bez sensu kłaść w łazience drewno, które wymaga w tym miejscu takiej skomplikowanej pielęgnacji.
Ja gdy szukałem pomysłów dotyczących własnej łazienki, trafiłem pod adres http://defra.pl/, gdzie można znaleźć naprawdę całkiem sporo interesujących inspiracji, jak i porad. Dzisiaj każdy człowiek ma dostęp do tak dużej liczby mebli w sklepach, że naprawdę warto jest sięgnąć po jakąś pomoc, jeśli chodzi o wyposażenie oraz ogólne wykończenie łazienki. ;)
Umer pisze:Zawsze można jeszcze użyć starego, poczciwego linoleum. Teraz te wykładziny sa naprawdę ładne i trwałe

Obrazek

Nie wygląda to źle, ale jakoś nie do końca mi leży. Może już lepiej winyl, skoro drewno nie wchodzi w grę?
FinishParkiet Wrocław

Ogólnie ostatnio coś mi wpadła nazwa właśnie fini[…]

A miał ktoś może doświadczenia z firmą DZIURSKIP?[…]

NMC listwy

Jeśli chodzi o listwy na podobnym poziomie jakości[…]

Jazda konna

Czy ktoś z was jest fanem i pasjonatem jazdy konne[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>