FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Drewno w łazience, kuchni lub innym wilgotnym miejscu to nie lada wyzwanie. Nieodpowiednio dobrany materiał szybko "wstanie" i będzie do wyrzucenia. Rozmowy na temat doboru odpowiedniego materiału na podłogę, montażu i pielęgnacji.
Moim faworytem są płytki drewnopodobne. Nie mogłem się zdecydować czy zastosować drewnianą podłogę czy zwykłe płytki łazienkowe. Szukając inspiracji, nakierowano mnie właśnie na drewnopodobne płytki. Ładnie imitują drewno, bardzo mi się podobają.
Załączniki
113_Podloga-Lazienka-OAK-brown_big.jpg
I jak montaż podłogi? Udało się osiągnąć zamierzony efekt?
Czy jest szansa na zamieszczenie zdjęć z gotowej łazienki?

My mamy obecnie rozgrzebane pół mieszkania i nie wygląda to ciekawie. Po zerwaniu podłogi w łazience wszystko wygląda tak, jak by wcześniej była tam powódź. Podłoga jest przegnita...
Wezar pisze:I jak montaż podłogi? Udało się osiągnąć zamierzony efekt?
Czy jest szansa na zamieszczenie zdjęć z gotowej łazienki?

My mamy obecnie rozgrzebane pół mieszkania i nie wygląda to ciekawie. Po zerwaniu podłogi w łazience wszystko wygląda tak, jak by wcześniej była tam powódź. Podłoga jest przegnita...

Czyli skuwacie całą podłogę w łazience i osuszacie? Czy może stosujecie inny patent?
Sama jestem ciekawa jak wybrnąć z takiej sytuacji.
Lolek pisze:Drewno w łazience jakoś do mnie nie przemawia, nie mój "klimat". Mozaikę to chyba na ściany się kładzie? Nie słyszałam o czymś takim na podłodze, to nie są bardzo delikatne płytki? Co do kafelków kładzionych na styk, słyszałam że też są bardziej podatne na uszkodzenia, więc podłoga chyba odpada... Ale faktycznie fajnie wyglądają. Dużych kafli raczej nie biorę pod uwagę, w małej łazience chyba wyglądałyby groteskowo Wink
Obrazek

Taka podłoga kojarzy mi się z wystrojem raczej salonu niż łazienki. Średnio do mnie przemawia. A to są jakieś panele, tak?
Zdecyduj się na drewno, które z białymi ścianami będzie wyglądać świetnie. Podłogi drewniane mają mnóstwo uroku, naprawdę "robią wnętrze". Zobacz też na przykład takie rozwiązanie:

Obrazek
pleksix pisze:Ze swojej strony polecam coś takiego, chyba jedno z najciekawszych rozwiązań, które widziałem ostatnio: Obrazek

Uwielbiam<3
Lubię jasne drewno w łazience. To też ładnie wygląda: Obrazek
By Kate1989
Ważne jest też zajmowanie się parkietem na co dzień, czyli musisz uważać, żeby nie było mokrych kałuż. Dopasuj też środek do czyszczenia podłogi, najlepiej jakiś taki dedykowany dla twojej podłogi, warto nawet zainwestować trochę więcej. I już, nie powinno być większych problemów z parkietem.

Obecnie mam żaluzje w domu i opcja bardzo wygodna:[…]

Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

Sofa czy narożnik ?

Ładne sofy i narożniki można znaleźć również w ht[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>