FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Drewno w łazience, kuchni lub innym wilgotnym miejscu to nie lada wyzwanie. Nieodpowiednio dobrany materiał szybko "wstanie" i będzie do wyrzucenia. Rozmowy na temat doboru odpowiedniego materiału na podłogę, montażu i pielęgnacji.
By Yennefer
Domelka pisze:
Yennefer pisze:
Domelka pisze:

Zgadzam się, tym bardziej, że dobrej jakości płytki drewnopodobne albo panel wynilowy imitujący drewno też będzie ładnie wyglądał.

Panel winylowy w kabinie prysznicowej? to się tak da?

Jeśli nie robisz brodzika, tylko podłogę i zasłonkę albo zamykaną kabinę/parawan, to dlaczego nie?

Chyba bym się bała, że woda dostanie się pod panele...
By Domelka
Yennefer pisze:
Domelka pisze:
Yennefer pisze:
Panel winylowy w kabinie prysznicowej? to się tak da?

Jeśli nie robisz brodzika, tylko podłogę i zasłonkę albo zamykaną kabinę/parawan, to dlaczego nie?

Chyba bym się bała, że woda dostanie się pod panele...

No wiesz, ludzie kładą drewniane klepki i się jakoś nie dostaje. Sama nie wiem, to raczej dyskusyjne.
By zforg
Również uważam, że to kiepski pomysł zresztą drewno wszędzie pasuje ale do łazienki to kładziemy płytki / gress drewno choć najlepiej zabezpieczone nie oprze się wilgoci
By Louie
zforg pisze:Również uważam, że to kiepski pomysł zresztą drewno wszędzie pasuje ale do łazienki to kładziemy płytki / gress drewno choć najlepiej zabezpieczone nie oprze się wilgoci

Niektórzy decydują się na drewno w łazience, podłogę czy nawet obudowę wanny :D
By Kassini
KasiaW1984 pisze:Brodzik z drewna to kwestia zastosowania odpowiedniego gatunku drewna z połączeniu z właściwym utwardzaczem, który zapewni mu odpowiednia trwałość i żywotność.
Istnieją nawet wanny z drewna
Obrazek

To coś ciekawego, naprawdę nietypowo to wygląda :)

Obecnie mam żaluzje w domu i opcja bardzo wygodna:[…]

Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

Sofa czy narożnik ?

Ładne sofy i narożniki można znaleźć również w ht[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>