FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Drewno w łazience, kuchni lub innym wilgotnym miejscu to nie lada wyzwanie. Nieodpowiednio dobrany materiał szybko "wstanie" i będzie do wyrzucenia. Rozmowy na temat doboru odpowiedniego materiału na podłogę, montażu i pielęgnacji.
By marzena90
Drewno w kabinie prysznicowej jak najbardziej, moja znajoma własnie ma taki wystrój w łazience i wygląda naprawdę zjawiskowo :mrgreen: od razu łazienka wydaje się być bardziej przytulna. Polecam WODTECH.pl korzystamy tylko z ich usług. :)
By irmin
Jestem zdecydowanie na nie. O ile jeszcze drewno można przełknąć w pomieszczeniu takim jak kuchnia to łazienka jest zbyt wilgotna. Szczególnie kabina prysznicowa Niby są specjalne rodzaje drewna ale nigdy ich wytrzymałości nie bedzie taka jak płytek. I dla mnie wybór ich będzie jedynie fanaberią.

Radzę zajrzeć sobie tutaj:
https://home100.pl/plytki

W sklepie jest bardzo duzy wybór płytek drewnopodobnych od wielu producentów. Takie płytki o wiele lepiej spiszą się w łazience. Jak :
Obrazek
By bracki
No pewnie że dobrze się to sprawdzi - tu trzeba będzie się konkretnie zastanowić nad tym dlaczego trzeba się będzie konkretnie przyjrzeć.
By nikkola0
Na żywo nigdy nie spotkałam się z takim wykorzystaniem drewna. Widziałam je na zdjęciach z łazienkowych aranżacji, ale raczej też to drewno nie było wykorzystane w kabinie prysznicowej. Może faktycznie da się coś takiego zdziałać, ale trzeba chyba skorzystać z pomocy specjalisty, bo ja sama bym się nie odważyła na takie wyzwanie :p
By marcin01w
Drewno w kabinie? Nie słyszałem o takim rozwiązaniu i też nie widziałem go nigdzie. Ale jeśli faktycznie da się takie coś zrobić i nie wymaga zbyt wiele czasu i pracy to nawet sam chętnie bym się nad tym zastanowił przed kolejnym, zbliżającym się remontem. Tylko obawiam się, że położenie takiego drewna to nie taka prosta sprawa, ale mogę się mylić :))

Obecnie mam żaluzje w domu i opcja bardzo wygodna:[…]

Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

Sofa czy narożnik ?

Ładne sofy i narożniki można znaleźć również w ht[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>