FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Drewno w łazience, kuchni lub innym wilgotnym miejscu to nie lada wyzwanie. Nieodpowiednio dobrany materiał szybko "wstanie" i będzie do wyrzucenia. Rozmowy na temat doboru odpowiedniego materiału na podłogę, montażu i pielęgnacji.
By trr
Oj nie wiem czy zdecydowałabym sie na położenie drewnianej podłogi w łazience. Ale prawdopodobnie nie . Raczej coś takiego nie sprawdzi się w tym pomieszczeniu. Lepiej jest moim zdaniem zainwestować w podłogę mozaikową, ewentualnie jeśli nie macie pieniędzy na mozaikę to gres. O wiele latwiej się to czyści. I nie trzeba tego impregnować.
Na tej stronie jest katalog, na którym znajduje się kilka inspiracji i porad dotyczących urządzania:
https://www.rawdecor.pl/pl/content/12-i ... e-i-porady
Można sobie zajrzeć.
By Buritto
Bardzo ładnie i stylowo wyglądają drewniane łazienki, zarówno w wersji ceramicznej jak i naturalnej. bardzo w moim stylu
By Kassini
Nie wiem na ile temat tutaj jest poważnie potraktowany, ale drewno w łazience coraz więcej ludzi sobie robi, więc chyba tutaj kwestia odpowiedniego fachowca czy fachowców, żeby podołali z tematem
By bracki
No nie ma co się oszukiwać, coraz więcej ludzi decyduje się na to żeby postawić na drewno w łazience, trzeba to tylko dobrze przemyśleć

Obecnie mam żaluzje w domu i opcja bardzo wygodna:[…]

Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

Sofa czy narożnik ?

Ładne sofy i narożniki można znaleźć również w ht[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>