FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Drewno w łazience, kuchni lub innym wilgotnym miejscu to nie lada wyzwanie. Nieodpowiednio dobrany materiał szybko "wstanie" i będzie do wyrzucenia. Rozmowy na temat doboru odpowiedniego materiału na podłogę, montażu i pielęgnacji.
By anastaazja
Mój chłopak też przez kilka tygodni remontował łazienkę - już myślałam, że nigdy jej nie skończy. Ale jestem z niego dumna, bo w końcu się udało. Wracając do podłogi i fugi, to sama wybierałam mu wszystko, bo niestety nie ma gustu. Produkty zamawiałam przez internet - akurat była promocja, fuga Kerakoll Fugalite Eco: https://www.milabud.pl/pl/p/Kerakoll-Fu ... -Wash/1898, do tego białe płytki i teraz w połączeniu wygląda to rewelacyjnie.
By Kassini
Binek pisze:Moim zdaniem jest to praktycznie nie wykonalne. Nie lepiej zlecić to jakiemuś specjaliście, by zajął sie tym za Ciebie?

To jest nierealne, bo żeby samemu się porywać na to to mamy gwafrancję, że jesteśmy skazani na jakieś poplątańce
By Kassini
Binek pisze:Moim zdaniem jest to praktycznie nie wykonalne. Nie lepiej zlecić to jakiemuś specjaliście, by zajął sie tym za Ciebie?

Jasne że lepiej do takich zadań doświadczonego fachowca wziąć, żeby sobie można było potem z czystym sumieniem powiedzieć, że temat dobrze zrobiony
By kamillimak
Sam mam podłogę drewnianą w swojej łazience. Wszystko zamawiałem właśnie na parkiet.pl . Jestem bardzo zadowolony, bo jakość jest bardzo dobra i nie mam żadnych problemów, które powstały na skutek wilgoci.
By trr
Drewno elegancko moim zdaniem prezentuje się w połączeniu z betonem. Sam beton w sobie jest dość porowaty, tak wiec nie jest polecanym materiałem do łazienki, Jest możliwość odpowiedniej impregnacji betonu i potem położenia, ale są to już o wiele większe koszta. Tak więc polecam zastanowić się nad płytkami betonopodobnymi:
https://www.ekspercilazienek.pl/plytki-betonopodobne

Szczególnie, ze wzorów jest bardzo wiele. Przykładowy projekt:
Obrazek
Panele AC5

Ogólnie trochę poczytałam o tych klasach ścieralno[…]

FinishParkiet Wrocław

Ogólnie ostatnio coś mi wpadła nazwa właśnie fini[…]

A miał ktoś może doświadczenia z firmą DZIURSKIP?[…]

NMC listwy

Jeśli chodzi o listwy na podobnym poziomie jakości[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,