FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Drewno w łazience, kuchni lub innym wilgotnym miejscu to nie lada wyzwanie. Nieodpowiednio dobrany materiał szybko "wstanie" i będzie do wyrzucenia. Rozmowy na temat doboru odpowiedniego materiału na podłogę, montażu i pielęgnacji.
By Jakub0120
Koszta w głównej mierze zależą przede wszystkim od materiałów jakie będą użyte do remontu łazienki. Wybierając firmę, warto porozmawiać na temat materiałów, z doświadczenia wiem, że firma remontowa wybiera materiały wyższej półki, a co za tym idzie, zacznie większe koszta, w tym koszt wykonania remontu przez ekipę remontową. Zobacz sobie ofertę np firmy z Warszawy http://www.pwmig.com/ która posiada swoje portfolio, spytaj, porozmawia z przedstawicielem firmy jak u nich wygląda sytuacja, pytaj inne i tak, aż finalnie na jakąś się zdecydujesz i wybierzesz rozsądną względem kosztów oraz jakości wykonania remontu.
By BogdanO.
Z pewnością największy koszt to armatura łazienkowa, a bez niej się nie obejdziesz ;) bo wiadomo nie kupisz jakiegoś taniego badziewia. tak naprawdę zależy od tego ile możesz maksymalnie na to przeznaczyć. Ale ostatnio natknąłem się na świetną armaturę i w dodatku w dobrej cenie kludi.com/pl/produkty/lazienka/pure-function/
By lutek
Remont łazienki może kosztować i 5000 zł i 50 000 zł. Dużo zalezy od tego
jaką ekipe wybierzemy
jakiej wielkóści jest łazienka
na jakie płytki się zdecydujemy
oraz jaka będzie armatura

Jesli zalezy Wam na cenie, sugerowałbym przejrzeć sobie katalog Tubądzina: http://www.tubadzin.pl/ - mają kilka niedrogich serii, a jakość w przypadku tej firmy jest wysoka.

Załóżmy sobie również wyższy budżet niż to co chcemy wydać. Wielu rzeczy nie widać, które potem wychodzą w trakcie, a trzeba za nie zapłacić.
By Blizbor11
Na pewna znajda sie tu osoby, ktore maja w planach remont domu/mieszkania. Chcialbym Wam polecic płytki kamienne , poniewaz moim zdaniem wykonczenia wnetrz z kamienia robia ogromne wrazenie . Sam posiadam łazienke z granitu , w ciemnych kolorach, dzieki czemu stworzony jest taki klimat ktory mnie uspokaja po calym dniu.
By marzena90
Oczywiście wszystko zależy od tego na jakim poziomie ma być ten wystrój, sama korzystałam z usług WODTECH.pl mają naprawdę ogromny asortyment i cena mi odpowiadała. :D
Chociaż na Twoim miejscu nie oszczędzałabym na remoncie, lepiej wyremontować raz a porządnie :)
By donna
można obniżyć koszt na przykład nie dając płytek na całe ściany. wiecie jakie one są drogie a do tego robocizna... można dać je tylko na styku z wodą w prysznicu, przy zlewie.. a resztę spokojnie wymalować farbami do łazienki np. duluxem easycare. one są naprawdę dobre bo odpychają wodę od ścian i nie pozwalają jej wsiąknąć. u nas sprawdza się świetnie
Aranżacja łazienki

Może i mam piękne mieszkania wrocław deweloper a[…]

Budowa domu

Zbudowałem nowy dom i nie mogło w nim zabraknąć g[…]

Niedawno kupiłam mieszkania od dewelopera wrocław[…]

Skoki spadochronowe

Nie żałowałem chociaż przyznam, ze odczuwałem pewi[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>