FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Drewno w łazience, kuchni lub innym wilgotnym miejscu to nie lada wyzwanie. Nieodpowiednio dobrany materiał szybko "wstanie" i będzie do wyrzucenia. Rozmowy na temat doboru odpowiedniego materiału na podłogę, montażu i pielęgnacji.
By Jakub0120
Koszta w głównej mierze zależą przede wszystkim od materiałów jakie będą użyte do remontu łazienki. Wybierając firmę, warto porozmawiać na temat materiałów, z doświadczenia wiem, że firma remontowa wybiera materiały wyższej półki, a co za tym idzie, zacznie większe koszta, w tym koszt wykonania remontu przez ekipę remontową. Zobacz sobie ofertę np firmy z Warszawy http://www.pwmig.com/ która posiada swoje portfolio, spytaj, porozmawia z przedstawicielem firmy jak u nich wygląda sytuacja, pytaj inne i tak, aż finalnie na jakąś się zdecydujesz i wybierzesz rozsądną względem kosztów oraz jakości wykonania remontu.
By BogdanO.
Z pewnością największy koszt to armatura łazienkowa, a bez niej się nie obejdziesz ;) bo wiadomo nie kupisz jakiegoś taniego badziewia. tak naprawdę zależy od tego ile możesz maksymalnie na to przeznaczyć. Ale ostatnio natknąłem się na świetną armaturę i w dodatku w dobrej cenie kludi.com/pl/produkty/lazienka/pure-function/
By marzena90
Oczywiście wszystko zależy od tego na jakim poziomie ma być ten wystrój, sama korzystałam z usług WODTECH.pl mają naprawdę ogromny asortyment i cena mi odpowiadała. :D
Chociaż na Twoim miejscu nie oszczędzałabym na remoncie, lepiej wyremontować raz a porządnie :)
By donna
można obniżyć koszt na przykład nie dając płytek na całe ściany. wiecie jakie one są drogie a do tego robocizna... można dać je tylko na styku z wodą w prysznicu, przy zlewie.. a resztę spokojnie wymalować farbami do łazienki np. duluxem easycare. one są naprawdę dobre bo odpychają wodę od ścian i nie pozwalają jej wsiąknąć. u nas sprawdza się świetnie
By donna
bartel pisze:Równie dobra może się okazać farba Śnieżka, ale to jaką farbą będziesz malować to już Twój wybór.

no tak ale w łazience to akurat ważne by farba rzeczywiście chroniła ściany przed wodą stąd mowa o duluxie i tej jego zdolności odpychania wody. inne farby tego raczej nie mają, w każdym razie jak się pytałam to nie spotkałam
By romek321
Ja robiąc remont w łazience zmieniłem też ogrzewanie na ogrzewanie podłogowe - nie mam teraz problemu z grzybem i wilgocią - włączam je nawet w lecie. Więc remontując się zastanów się nad tym aspektem. Polecam ogrzewanie podłogowe w suchej zabudowie, bo możesz zastosować zarówno płytki jak i panele
Projekty domów

Z tego co się orientuję to firma https://www.mgpro[…]

Jakie macie hobby po pracy

ja sobie robie wianki na przykład teraz zrobiłam […]

Projektowanie wnętrz

a ja tam lubię sama, jest tyle dostępnych inspirac[…]

świąteczne ozdoby

CZeść ! Pochwalcie się jakie macie w domu świątec[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>