FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Drewno w łazience, kuchni lub innym wilgotnym miejscu to nie lada wyzwanie. Nieodpowiednio dobrany materiał szybko "wstanie" i będzie do wyrzucenia. Rozmowy na temat doboru odpowiedniego materiału na podłogę, montażu i pielęgnacji.
By Adamss
#12012
Moim zdaniem lepiej. Bardzo dobrze pasują do domu w technologii drewnianej. Poza tym plus jest taki,ze pasują zarówno do wystroju tradycyjnego jak i nowoczesnego No i są o wiele praktyczniejsze niż proste, jednolite w kolorze lakierowane płytki. Na lakierowanych widać każdą kroplę wody. Na tych ala drewnianych już tak nie widać.
Wzorów jest bardzo dużo.Styl ten jest na topie, tak więc w zasadzie każda firma oferująca płytki do łazienki ma własnie takie drewnopodobne płytki.

Proponuję zorientować się tutaj:
https://www.ekspercilazienek.pl/plytki-podlogowe

Na stronie są kolekcje większości firm. ::)
By andrea8
#12306
Zdecydowanie płytki będą lepsze. Wiadomo jakie "środowisko" jest w kuchni. Także zdecydowanie warto postawić na co trwałego. Ja ostatnio przeglądałam płytki gresowe tarasowe oferowane przez https://tanigres.pl/tarasowe/ i zauważyłam, że również oferuje takie płytki do różnego typu wnętrz. Uważam, że warto sprawdzić ich oferty bliżej.
By trr
#12770
Jeśli kuchnia jest nowoczesna oraz prosta, możesz zaszaleć ze wzorami w niej i położyć coś oryginalnego na ścianie.Nie zastanawiałeś sie może nad położeniem w kuchni heksagonów? Obecnie rozwiązanie jest bardzo modne. Niby są to płytki, ale w zupełnie innej wersji. Można je położyć równo w rządku, ewentualnie wyciągnąć je na ścianie czy na podłodze. W sklepach jest bardzo dużo wzorów bo można znaleźć proste jednokolorowe płytki ale również heksagony wzorzyste.
Ciekawe płytki tego typu ma firma Vives
https://www.banyo.pl/firm-pol-1299680581-Vives.html
Obrazek
By Madde
#13713
Zdecydowanie płytki. Dużo łatwiej się je sprząta, a jak wiadomo kuchnia szybko się brudzi :p Na dodatek panele szybciej się zniszczą.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kurs na prawo jazdy

Chcesz przejść kurs na prawo jazdy z płytą poślizg[…]

Nasze ogrody

Jak właśnie aranżujecie ogród to ja wam powiem że […]

Jeśli pracujecie za granicą to jak rozliczacie się[…]

Taka drabinka gimnastyczna to świetne rozwiązanie […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>