FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Drewno w łazience, kuchni lub innym wilgotnym miejscu to nie lada wyzwanie. Nieodpowiednio dobrany materiał szybko "wstanie" i będzie do wyrzucenia. Rozmowy na temat doboru odpowiedniego materiału na podłogę, montażu i pielęgnacji.
By trr
#8110
Podejrzewam,że jeśli chodzi o podłogę w tym pomieszczeniu to dobrze da odpowiednia impregnacja. Musicie jednak wziac pod uwagę fakt, że drewno nigdy nie będzie tak wytrzymałe jak płytki czy podłoga gresowa. Poza tym drewno co jakiś czas trzeba lakierować. Tak aby nie wsiąkało płynów, których w kuchni może być wiele...

Ze swojej strony polecam płytki mozaikowe
https://www.ekspercilazienek.pl/plytki-patchwork
Szczególnie jeśli szukacie oryginalnego rozwiązania:
Obrazek
By kamillimak
#9158
Ja również kocham drewniane podłogi w domu. Mają swój urok. Oczywiście można kłaść drewniane podłogi w takich pomieszczeniach, jak łazienka oraz kuchnia pomimo wilgoci. Trzeba po prostu wybrać odpowiednie drewno. Sam ma drewnianą podłogę u siebie w kuchni oraz łazience i kupowałem wszystko na parkiet.pl. Jestem zadowolony.
By vigo
#9837
ja kupiłam gotowy projekt w vigo - meble kuchenne Trzebinia i w katalogu mieli właśnie parkiet drewniany do tego modelu i pięknie to wygląda i oczywiście też teraz taki chce :D Czy to jest driga sprawa kuć płytki i zmieniać na parkiet ?
By redigita
#10200
W swojej łazience również mam płytki, które są imitacją drewna. Wielkościowo takie jak parkiet. Nie widać zabrudzeń, co w łazience jest ważne :D

-办理海外大学毕业证成绩单咨询顾问:Bill微信QQ:603012914实体公司主营【美国,,澳洲,[…]

-办理海外大学毕业证成绩单咨询顾问:Bill微信QQ:603012914实体公司主营【美国,,澳洲,[…]

- 海外留学服务中心Q微信:501058216办理澳洲毕业证,办理美国毕业证,办理加拿大毕业证,办理[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>