FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum dotyczące drewnianych schodów w domach, mieszkaniach i biurach. Dyskusje o rodzajach schodów, wyborze odpowiedniego materiału, rodzaju drewna, technikach montażu oraz o tym jak dbać o schody drewniane aby służyły nam jak najdłużej.
By Janusz_z
ja też zdecydowałem się na schody drewniane wykonane z dębu. Zlecenie zrealizowała firma pana Milika - niezawodna i konkretna. Mają doświadczenie i czują trendy. Jestem zadowolony
By OszukanaKlientka
Ja wybrałam schody dębowe dywanowe ze szklana balustrada. Wybór świetny, tylko firma wykonująca schody totalna porażka. Przestrzegam przed FABRYKA SCHODOW, firma nieprofesjonalna, najpierw byl problem z przyjazdem na montaż na umówiony termin, potem po pół roku schody się powyginaly i porozchodzily. Zgłosiliśmy wiec reklamacje. Reklamacja została uzanana przez p. Kamilę Rusiniak (przestrzegam przed ta niekompetentna osoba), pani wysłała technologow do sprawdzenia reklamacji, panowie stwierdzili ze wszystkie schody są do wymiany i umówiliśmy się na przyjazd ekipy, która miała zdjąć wszystkie stopnie i zabrać je na warsztat do naprawy. Ale jak mąż zażądał zwrotu kosztu naprawy ścian po remoncie schodow, pani Kamila stwierdziła ze reklamacja nie została uznana. Idziemy z nimi do sądu. Jeżeli nie chcecie narazić się na stres i powyginane schody, omijajcie FABRYKĘ SCHODOW Z DALEKA!!!
By irmin
Polecam zastanowić sie nad obłożeniem konstrukcji schodów metalowych albo betonowych płytkami...Rozwiązanie moim zdaniem najwygodniejsze oraz najbardziej funkcjonalne. Bez obaw można po nich chodzić w butach, a gdy na stopniach jest drewno - to niemożliwe. Człowiek musi pilnować siebie, a co gorsze - także gościom narzucać noszenie kapci. W przeciwnym razie drewno trzeba bardzo często odnawiać. Gres jest też wygodniejszy do sprzątania.
Zerknijcie sobie tutaj:
https://home100.pl/plytki-na-schody
W sklepie jest bardzo wiele modeli ciekawych płytek na schody.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Ja mam właśnie taką sypialnię w stylu glamour. Ran[…]

Ja uwielbiam czytać i oglądać seriale, w sezonie n[…]

Projektowanie wnętrz

Przy projektowaniu wnętrza w firmie, oraz wyborze […]

Magazyn

Do podnoszenia tego typu ładunków idealnie sprawdz[…]