FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum dotyczące drewnianych schodów w domach, mieszkaniach i biurach. Dyskusje o rodzajach schodów, wyborze odpowiedniego materiału, rodzaju drewna, technikach montażu oraz o tym jak dbać o schody drewniane aby służyły nam jak najdłużej.
By babtu
Jeszcze raz, kilkanaście bardzo ładnych projektów.
Patrzcie - http://schodyprudlik.com.pl/galeria/
Nie chcę wskazywać konkretnego, bo tak naprawdę każdemu może odpowiadać diametralnie inny styl.
Ostatecznie w każdym pomieszczeniu lepiej sprawdzą się inne schody - nawet pod względem ich wymiarów.
By Kassini
Moim zdaniem schody drewniane - ale tu trzeba minimum te 7 tysięcy złotych liczyć, wszystko oczywiście zlaeży od tego jakie drewno, jaki wariant i tak dalej.
By lutek
Zależy od kapitału jaki posiada inwestor. Fakt jest taki, że schody zwykle nie należą do najtańszych.
Wybór jest duży, bo w grę mogą wchodzić zarówno schody drewniane, murowane. Murowane mogą być wykończone w kilka sposobów. Np schody typu quick step ewentualnie z kamienia, granitowe lub murowane - o wycenę można poprosić np tutaj: http://kamienikwiat.pl/schody-marmurowe-granitowe/
By kamilq12
U siebie mam solidne drewniane schody wykonane z dębu. Polakierowałem je oraz zamontowałem balustradę wykonaną ze stali nierdzewnej i powiem wam że efekt jest rewelacyjny. Początkowo zastanawiałem się nad betonem jednak większość osób odradzało mi takie zastosowanie. Najbardziej jestem zadowolony z tych balustrad ponieważ to one najbardziej zdobią klatkę schodową :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Przeglądałem sobie ostatnio sklepy, które oferują […]

Podłoga na balkonie

Drewno prezentuje się ciekawie jednak nie wiem czy[…]

Uwielbiam płytki, a takie inspirowane drewnem wygl[…]

Budowa domu a dach

Jeśli chodzi o dach to zdecydowanie najlepszym roz[…]