FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum dotyczące drewnianych schodów w domach, mieszkaniach i biurach. Dyskusje o rodzajach schodów, wyborze odpowiedniego materiału, rodzaju drewna, technikach montażu oraz o tym jak dbać o schody drewniane aby służyły nam jak najdłużej.
By faber
Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych

Firma Faber specjalizuje się w montażu schodów, we wszelkiego rodzaju budynkach.

Schody samonośne lub na beton

Działamy na terenie: całej Polski, Francji, Niemiec, Irlandii oraz na terenie krajów Beneluxu.

tel 508745876
By AnnaW68
Według mnie schody drewniane powinny być przemyślaną kwestią i nie powinno się tu sugerować czymś, co kto ma u siebie z racji tego, że w większości nie są to elementy masowe a robione na wymiar. U nas problematyczną kwestią było bardzo mało miejsca na wykonanie standardowych schodów, więc postawiłam na kręcone schody wiszące plus parapety wewnętrzne w tym samym stylu. Bardzo dobre rozwiązanie dla małych powierzchni. Korzystałam z firmy VITIS z Lublińca, zajęli się wszystkim, generalnie podpisałam tylko umowę na wykonawstwo i udostępniłam pomieszczenie dla prac. Od pomiarów do montażu minął bardzo krótki okres czasu, mają swoją produkcję, więc wszystko poszło dość sprawnie. Jeśli ktoś jest zainteresowany schodami drewnianymi to powinien to zadanie powierzyć firmie, która specjalizuje się w wyrobach z drewna i ma o tym pojęcie.
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]

Każde estetycznie urządzone wnętrze jest piękne. T[…]

Ogród zimą

No, tak. Także w sumie nie można powiedzieć, że ta[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>