FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum dotyczące drewnianych schodów w domach, mieszkaniach i biurach. Dyskusje o rodzajach schodów, wyborze odpowiedniego materiału, rodzaju drewna, technikach montażu oraz o tym jak dbać o schody drewniane aby służyły nam jak najdłużej.
By break1
Odradzam schody murowane. Dzisiejsze wolnostojące, wykonane zarówno z drewna jak i innych materiałów, sprawdzają się znacznie lepiej i są znacznie mniej "przytłaczające" od murowanego odpowiednika.
Obecnie coraz częściej robi się chyba schody wolnostojące i ja się nie dziwię. Są lżejsze, zajmują mniej miejsca. Zawsze można pod nimi coś schować. No i same w sobie, zwłaszcza drewniane, mogą być po prostu dekoracją.
By Trema
Schody murowane są za bardzo przytłaczające. Ja ich nie lubię, wolnostojące są lżejsze, no i zawsze można pod nimi coś wstawić, półeczkę, legowisko dla psa albo jakąś roślinę doniczkową.
Zdecydowanie wolnostojące - zajmują znacznie mniej miejsca, można też zmienić ich miejsce, w razie jakiś większych remontów, a są równie trwałe i stabilne jak te murowane.
wybrałbym wolnostojące. Są delikatniejsze, faktycznie zajmują mniej miejsca i łatwiej je dopasować do różnych aranżacji. Murowane są zapewne trwalsze, ale niezbyt łatwo też cokolwiek na nich zmienić. A nawet one mogą się po jakimś czasie znudzić
Jaki hotel na konferencję

Nie będę polecać nic w Warszawie, bo chociaż kojar[…]

Wyposażenie warsztatu

Zapewne w warsztacie macie też pilarkę i wiele inn[…]

Nasze ogrody

Też mam w planach zabrać się za 2 tyg. za ogród zi[…]

Co na prezent

A co powiecie na telefon w prezencie dla mojego br[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>