FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
By sztatat
leoniadka pisze:
sztatat pisze:Jak każdy markowy producent, Quick Step jest wart uwagi. No bo to jednak gigant jest. O nich krążą takie opinie w sieci, że się łatwo i szybko montują poza tym mają nienaganną obsługę klienta (y)

Tylko czy giganci serio zawsze gwarantują taką świetną jakość? Dyskusyjna sprawa...

To spore uproszczenie, ale u gigantów zawsze łatwiej z reklamacja i wymianą wadliwego towaru
By leoniadka
sztatat pisze:
leoniadka pisze:
sztatat pisze:Jak każdy markowy producent, Quick Step jest wart uwagi. No bo to jednak gigant jest. O nich krążą takie opinie w sieci, że się łatwo i szybko montują poza tym mają nienaganną obsługę klienta (y)

Tylko czy giganci serio zawsze gwarantują taką świetną jakość? Dyskusyjna sprawa...

To spore uproszczenie, ale u gigantów zawsze łatwiej z reklamacja i wymianą wadliwego towaru

No tak, tu muszę się z Tobą zgodzić, bo w mniejszych markach to już problematyczne
By bracki

Czy ktoś jest w stanie wskazać na co uważać jeśli chodzi o panele Quich Step?
By bracki
leoniadka pisze:Dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o trwałość i łatwość montażu, więc jeśli kierujesz się takimi kryteriami, to będzie dobry wybór.

Gdy mówię o tych panelach, myślę sobie o wysokiej jakości i rozsądnych rozwiązaniach cenowych.

Ja mam właśnie taką sypialnię w stylu glamour. Ran[…]

Ja uwielbiam czytać i oglądać seriale, w sezonie n[…]

Projektowanie wnętrz

Przy projektowaniu wnętrza w firmie, oraz wyborze […]

Magazyn

Do podnoszenia tego typu ładunków idealnie sprawdz[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>