FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
By bracki
#5736
Jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o panele quick step? Czy rzeczywiście jest tak, że mamy do czynienia z prostym montażem i jednocześnie cechuje je wysoka trwałość? Będę wdzięczny za wszelkie opinie i wskazówki. Najchętniej od osób, które mają je u siebie.
By leoniadka
#5762
Dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o trwałość i łatwość montażu, więc jeśli kierujesz się takimi kryteriami, to będzie dobry wybór. Możesz jeszcze rozważyć naturalny parkiet lakierowany - tak jak panele podłogowe quickstep takie parkiet jest gotowy do montażu bezpośrednio po zakupie
Przykład tutaj
https://parkiet.pl/podlogi-drewniane/33 ... 0-250.html
By sztatat
#5767
Jak każdy markowy producent, Quick Step jest wart uwagi. No bo to jednak gigant jest. O nich krążą takie opinie w sieci, że się łatwo i szybko montują poza tym mają nienaganną obsługę klienta (y)
By bracki
#5810
Na pewno panele podłogowe quick step należy docenić za łatwość montażu. No i dużą liczbę dostępnych wariantów do wyboru.
Załączniki
laminowane_quickstep4.jpg
By bracki
#5811
Ewentualnie jeszcze w ciemnych wariantach kolorystycznych, też będą się świetnie sprawdzały. Ogólnie panele quick step polecam jako sprawdzone rozwiązanie podłogowe.
By leoniadka
#5875
sztatat pisze:Jak każdy markowy producent, Quick Step jest wart uwagi. No bo to jednak gigant jest. O nich krążą takie opinie w sieci, że się łatwo i szybko montują poza tym mają nienaganną obsługę klienta (y)


Chyba obsługa klienta w dzisiejszych czasach jest ważniejsza niż sam montaż, bo to kwestia doradztwa, odpowiedniego doboru jest najbardziej istotna - montaż i tak wykonują samodzielnie ludzie, którzy się znają, a jak nie to fachowcy się tym zajmują.
By pleksix
#5924
leoniadka pisze:Dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o trwałość i łatwość montażu, więc jeśli kierujesz się takimi kryteriami, to będzie dobry wybór.


Co do quick step, rzeczywiście łatwość montażu jest mega zaletą. Bo wpływa na finalny czas realziacji takiej podłogi, więc ogólnie na korzyść.
By leoniadka
#5927
sztatat pisze:Jak każdy markowy producent, Quick Step jest wart uwagi. No bo to jednak gigant jest. O nich krążą takie opinie w sieci, że się łatwo i szybko montują poza tym mają nienaganną obsługę klienta (y)


Tylko czy giganci serio zawsze gwarantują taką świetną jakość? Dyskusyjna sprawa...

Ja mam właśnie taką sypialnię w stylu glamour. Ran[…]

Ja uwielbiam czytać i oglądać seriale, w sezonie n[…]

Projektowanie wnętrz

Przy projektowaniu wnętrza w firmie, oraz wyborze […]

Magazyn

Do podnoszenia tego typu ładunków idealnie sprawdz[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>