FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
By karlik
Mi również bardzo podobają się takie naturalne elementy, ale niestety nie każdy ma gdzie to postawić, więc można postarać się wykorzystać budżet obywatelski na plac zabaw http://budzet-obywatelski.pl/, by powstał gdzieś w mieście, na osiedlu, ale trzeba pozbierać głosy z tego co wiem.
By madzik2018
Budując ogrodowy plac zabaw dla dzieci nie można zapominać o ich bezpieczeństwie. Bardzo ważną kwestią jest odpowiednia nawierzchnia placu zabaw. Polecam bezpieczne płytki z granulatu gumowego www.mfl-group.cz. Zadbają przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci, jak również o komfort użytkowania i higienę. Szeroka gama kolorów i możliwość tworzenia różnych wzorów, kształtów zapewni dzieciom cudowne chwile zabawy.
By thajski
Ja tez w sumie jestem za tym, żeby się nie ograniczać. A najlepiej tez pozwolić dziecku się włączyć w wybieranie elementów. No chyba, że jest w takim wieku, że jeszcze nam samo nie odpowie :0
By Kasp
Place zabaw można zamówić gotowe, ale można też samemu coś podziałać i złożyć z wielu elementów, zależy jakie kto ma pojęcie i pokłady kreatywności
By Kasp
Mirella pisze:
bracki pisze:]

Mam ogród i miejsce do zabawy, ale jeszcze zero pomysłu na to, jak zaaranżować taką przestrzeń...

To chyba zależy od oczekiwań, finansów no i od wieku dzieci.

Od oczekiwań dzieci i od ich wieku, do tego kreatywnośći rodziców, bo na pewno nie od finansów
By Kassini
Mirella pisze:
bracki pisze:]

Mam ogród i miejsce do zabawy, ale jeszcze zero pomysłu na to, jak zaaranżować taką przestrzeń...

To chyba zależy od oczekiwań, finansów no i od wieku dzieci.

Od wieku na pewno, od finansów też. Oczekiwania tutaj są drugorzędne, bo to mocno indywidualny temat.
Nasze ogrody

W każdym ogrodzie powinna znaleźć się lampa. Duży […]

Taka drabinka gimnastyczna to świetne rozwiązanie […]

Wszystko zależy od możliwości finansowych i to czy[…]

Projekt domu

Na tym etapie warto zastanowić się nad rodzajem og[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>