FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
By donna
Zameczek, nawet niewielki to fajna sprawa. W przyszłym roku chcę właśnie stworzyć taki kącik do zabaw dla dzieci. Chciałabym też basen poliestrowy , bo jednak zabawa w wodzie dla najmłodszych to jedna z lepszych rzeczy jaką lubią robić.
By Trema
pleksix pisze:
Trema pisze:Zamek jest przecudny, ale to serio musisz mieć dużo miejsca. Tutaj masz jeszcze trochę inspiracji na budowę placu zabaw dla malucha: https://parkiet.pl/forum/viewtopic.php?f=16&t=377

Zamek zamkowi nierówny, można i na małym kawałku przestrzeni zorganizować prawdziwy pałac do zabawy.

No jasne, ale fajnie byłoby żeby to też było miejsce, które kreuje maluch, a nie wszystko takie gotowe.
By pleksix
marzenka pisze:Macie w swoich ogrodach miejsce do zabaw dla dzieci ? Bo w końcu wiosna jest coraz bliżej i pasowałoby już teraz zastanowić sie nad jakimś ciekawym miejscem do zabaw dla dzieci. Zaczęłam wstępnie rozglądać sie za takimi http://ogrodolandia.pl/plac-zabaw-giant placami zabaw. Jak w domu jest więcej niż jedno dziecko, to na pewno będą mieć przy tym spore zajęcie.

Jeszcze jedno, co do placów zabaw - chcesz mieć gotowiznę czy coś projektowanego i robionego od zera?
By pleksix
Spinkaa pisze:
donna pisze:Zameczek, nawet niewielki to fajna sprawa. W przyszłym roku chcę właśnie stworzyć taki kącik do zabaw dla dzieci. Chciałabym też basen poliestrowy , bo jednak zabawa w wodzie dla najmłodszych to jedna z lepszych rzeczy jaką lubią robić.

O basen to fantastyczny pomysł i dobrze, żeby miał stałe miejsce. Mi bardzo przeszkadza to, że takie zwykłe dmuchane niestety niszczą trawnik bardzo.

lepszym rozwiązaniem będzie tu basen stelażowy, co warto przemyśleć zdecydowanie.
By pleksix
pleksix pisze:
Spinkaa pisze:
donna pisze:Zameczek, nawet niewielki to fajna sprawa. W przyszłym roku chcę właśnie stworzyć taki kącik do zabaw dla dzieci. Chciałabym też basen poliestrowy , bo jednak zabawa w wodzie dla najmłodszych to jedna z lepszych rzeczy jaką lubią robić.

O basen to fantastyczny pomysł i dobrze, żeby miał stałe miejsce. Mi bardzo przeszkadza to, że takie zwykłe dmuchane niestety niszczą trawnik bardzo.

lepszym rozwiązaniem będzie tu basen stelażowy, co warto przemyśleć zdecydowanie.

ogarnij sobie jeszcze baseny dmuchane, ale ze specjalnym wzmocnieniem, poza tym taki basen można wstawić na jakieś podwyższenie lub umieścić coś między basenem a trawnikiem.
By pleksix
bracki pisze:
marzenka pisze:Macie w swoich ogrodach miejsce do zabaw dla dzieci ? Bo w końcu wiosna jest coraz bliżej i pasowałoby już teraz zastanowić sie nad jakimś ciekawym miejscem do zabaw dla dzieci. Zaczęłam wstępnie rozglądać sie za takimi http://ogrodolandia.pl/plac-zabaw-giant placami zabaw. Jak w domu jest więcej niż jedno dziecko, to na pewno będą mieć przy tym spore zajęcie.

Mam ogród i miejsce do zabawy, ale jeszcze zero pomysłu na to, jak zaaranżować taką przestrzeń...

Przecież w dzisiejszych czasach brak pomysłu to totalnie żaden problem!
Projekt domu

Na tym etapie warto zastanowić się nad rodzajem og[…]

Magazyn

Jezeli potrzebujesz dobrych palet to popatrz sobie[…]

Drzwi wejściowe

Przy wyborze drzwi zewnętrznych należy rozważyć ni[…]

Drewniane okna

Faktycznie rolety sprawdzą się tutaj doskonale. Zr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>