FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
By pleksix
marzenka pisze:Moim zdaniem dobrze jest zasięgnąć inspiracji w internecie. Z reguły na necie tego typu rzeczy raz że tańsze ale i dużo większy wybór. Np zobacz sobie na http://desideradesign.pl/kategoria/kuchnia. Są naprawdę piękne dekoracje. No i nie tylko bo widziałam tez takie fajne patery czy maselniczki ale o niestandardowym wyglądzie. Myślę że warto zaglądać do tego typu sklepów bo czasami można trafić prawdziwą perełke.

Ogólnie pod kątem inspirowania się w internecie wnętrzami, mamy całe mnostwo rzeczy do wyboru, A miejsc tyle, że czasem nie wiadomo na co się zdecydować.
By sztatat
Trema pisze:Ja już nie wyrabiam od nadmiaru zdjęć, które sobie zapisuję. Chciałabym wszystko. To trudne, jak się ma mieszkanie 30 metrów...

Od czego są tablice na Pitereście :D
By Lorem Floor
pleksix pisze:
Lorem Floor pisze:Dekoracje do kuchni warto ogarnąć sobie na przykład w sklepie DUKA.

Duka to raz, ale też Home & You ma bardzo ciekawe rozwiązania dekoracyjne dla domu i mieszkania,

A poza marketami, najlepiej buszować w sieci bo tam największy wybór.
By sztatat
Lorem Floor pisze:
pleksix pisze:
Lorem Floor pisze:Dekoracje do kuchni warto ogarnąć sobie na przykład w sklepie DUKA.

Duka to raz, ale też Home & You ma bardzo ciekawe rozwiązania dekoracyjne dla domu i mieszkania,

Ale czasem to jednakl trzeba pomacać przed zakupem
By monexte2
sztatat pisze:
Lorem Floor pisze:
pleksix pisze:

Ale czasem to jednakl trzeba pomacać przed zakupem

No to zawsze można pogrzebać w necie za ofertami sklepow stacjonarnych, wybrać sobie coś fajnego i pójść pomacać do takiego sklepu :)
By Kasp
Słuchajcie z dekoracjami do kuchni temat jest dzisiaj prosty, bo tyle ile jest opcji na rynku to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie. Internetowe sklepy, stacjonarne, hurtownie, outlety...
By Kasp
Co do dekoracji kuchennych to ja osobiście polecam różnego rodzaju outlety i hurtownie AGD i wnętrzarskie, za grosze się obłowisz
Projekt domu

Na tym etapie warto zastanowić się nad rodzajem og[…]

Magazyn

Jezeli potrzebujesz dobrych palet to popatrz sobie[…]

Drzwi wejściowe

Przy wyborze drzwi zewnętrznych należy rozważyć ni[…]

Drewniane okna

Faktycznie rolety sprawdzą się tutaj doskonale. Zr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>