FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
By Damian Czarny
Super wygląda drewno w łazience. Nie wpadłbym na taki pomysł a uwielbiam drewno we wnętrzach. Niedawno wymieniałem podłogę i zdecydowałem się na dąb. Zamówiłem od Styl Drzewa, super ją wykonali.
By bracki
W sumie jak ktośto robi co się na tym zna to czemu by nie, tylko wiadomo, że to musi być naprawdę konkretnie zrobiona robota, a nie jakieś tam po łebkach opcje.
By irmin
Drewno jako takie podoba mi się jednak nie wiem czy jest to takie dobre rozwiązanie do łazienki. Po pierwsze nigdy nie będzie tak wytrzymałe jak płytki czy gres.Po drugie wymaga regularnego impregnowania a komu sie chce?

Jeśli szukacie oryginalnego rozwiązania zastanówcie sie nad położeniem w łazience płytek typu patchwork:
https://www.ekspercilazienek.pl/plytki-patchwork

W tym sklepie jest olbrzymi wybór tego typu płytek.
Obrazek
By will
Jeśli będzie odpowiednio zabezpieczone, to czemu nie, tylko trzeba to dobrze zrobić, albo zlecić fachowcom. Inaczej może zacząć szybko pleśnieć.
By Kaśkak
Myśle, że to fajny pomysł ale jaki odcień drewna? Fajnie wyglądałyby białe kafle podobne do tych z in360. Powiem tak, jeśli dobrze je zaimpregnujesz, to będzie służyć tobie lata :D
By Karla_Karla
Jeśli drewno do łazienki to polecam po prostu zainwestować w egzotyczne gatunki. Są przystosowane do wilgotnych warunków i jeśli odpowiednio jeszcze się je zaimpregnuje może posłużyć na długie lata, poza tym jest naprawę estetyczne

Ja mam właśnie taką sypialnię w stylu glamour. Ran[…]

Ja uwielbiam czytać i oglądać seriale, w sezonie n[…]

Projektowanie wnętrz

Przy projektowaniu wnętrza w firmie, oraz wyborze […]

Magazyn

Do podnoszenia tego typu ładunków idealnie sprawdz[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>