FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
By Roman
#12132
Mam na ogrodzie 10 dużych grubych orzechów. Wygląda to tak, że muszą zostać ścięte bo są na trasie budowy drogi. Więc czy opłaca się to drewno przerobić na deski na podłogę? Jaką powinny mieć grubość?
By Franek74
#12503
Polecam firmę Slawland. W ich ofercie można znaleźć tarcicę, sklejkę, płyty OSB i inne materiały drzewne. Na sprzedaż mają głównie produkty tartaczne z polskich lasów, ale na specjalne zamówienie sprowadzają z zagranicy. Bardzo wysoki poziom obsługi.
By karol123
#14344
Ja u siebie rozważałem drewno an tarasie ale ostatecznie wybrałem posadzkę kamienną, I fajnie sie sprawdza, jednak cieszę się z tej decyzji. A niedawno firma https://tarasola.pl/zadaszenia-tarasu zakładała mi też zadaszenie składane, podświetlane, super uroku dodało, jak się zastanawiacie nad taką konstrukcją to polecam.
Nasze ogrody

W każdym ogrodzie powinna znaleźć się lampa. Duży […]

Taka drabinka gimnastyczna to świetne rozwiązanie […]

Wszystko zależy od możliwości finansowych i to czy[…]

Projekt domu

Na tym etapie warto zastanowić się nad rodzajem og[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>