FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
Ukraina. Palety drewniane, przemyslowe, jednorazowe od 5 zl. Linia do zbijania europalet. Sprzedajemy tartaki, hale produkcyjne, maszyny, urzadzenie, deski, elementy, drewno w zaglebie paleciarskim Lasow Panstwowych. Nieograniczone ilosci surowca znacznie obniza koszty wyprodukowania palet standart EURO. Czernihowski obw. Nowoczesna automatyczna konstrukcja wyposazona w robot o wydajnosci 300 palet/h. Klockarka, zasobniki wszystkich elementow europalet. Drewniane przemyslowe, jednorazowe. Ksztalt i rozmiar ustalany w zaleznosci od potrzeb. Wanny do zanurzeniowej impregnacji desek, gwozdziarki, zszywacze, stol z silownikami. Bardzo prosta, niezawodna, trwala obsluga jednostek zbijajacych ok.30000 palet miesiecznie. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina
Załączniki
pierwszy.jpeg
Ukraina. Deski, elementy, tarcica 50mm nieobrzynana iglasta, lisciasta od 150 zl/m3 w roznych klasach jakosci odpowiednio zapakowana i gotowa do transportowania. Stolarstwo, obrobka plyt meblowych, produkcja mebli. Proponujemy szeroka oferte wyrobow skrzyniowych wykonywanych z wysokiej jakosci plyt wiorowych, laminowanych z wykorzystaniem frontow MDF, okleiny naturalnej. Meble funkcjonalne z litego drewna charakteryzujace sie trwaloscia i latwoscia uzytkowania, konserwacji oraz wysokim poziomem estetycznym. Szeroki asortyment produkcji mozna nabyc w sieci salonow meblowych, hurtowni patronackich. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Załączniki
podlogowy.jpeg
Ukraina. Deska parkietowa od producenta 25 zl/m2. Lamele z orzecha wloskiego, dab, jesion, czeresnia, teak. Ukladanie, uslugi, ekipy. Kijow, zaklad drzewny. Produkcja podlog, plyt klejonych lamel laczonych oraz litych z drewna lisciastego i iglastego, asortyment uzupelniajacy. Deska orzechowa tarasowa dwuwarstwowa, lamele, panele matowe drewno, naturalny olej/lakier. Module, bloki formatowane i szlifowane z elementow litych, forniry, schody debowe, jesionowe klejone na beton, teak thermo bursztyn, dab europejski. Wymiary szerokosci, dlugosci w zaleznosci od zamowienia. Ekipy parkieciarskie, uslugi remontowo-wykonczeniowe, cyklinowanie, montaz, ukladanie paneli, parapetow, ogrzewanie podlogowe. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Załączniki
1parkiet.jpg
Ukraina. Trociny drzewne 4 zl/m3. Linie do produkcji europalet, desek, elementow. Hala produkcyjno magazynowa na sprzedaz, wynajem. Czernihowski obw. Stale oferujemy trociny, zrebki, zrzyny, kora, wiory. Sosna, jodla, olcha, osika, klon, brzoza, topol, dab, wierzba, orzech, lipa, akacja. Drewno kopalne, tyrs, pyl jako odpady z lokalnych tartakow. Surowiec dostepny w okresie calego roku. Do wynajecia 600 zl/miesiecznie hala produkcyjno-magazynowa pow.1200m2 o konstrukcji zelbetowej z duzym parkingem w zaglebie drzewiarskim Lasow Panstwowych. Obiekty przemyslowe, budynki po bylych zakladach produkcji rolnej. Maszyny, sprzet rolniczy, linie do produkcji pelletu z drewna, luzgi, slomy, siana, wegla, torfu, wytloczyn itp. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Załączniki
domy.jpg
Ukraina. Produkcja domow z bali, montaz od 25 zl/m2, wiat drewnianych, garazy, sauny, altanek, roznych konstrukcji z drzewa.
Oferta współpracy:
Ukraiński producent domków drewnianych. Oferuję współpracę w zakresie produkcji i montażu domów pod klucz z bali profilowanych cylindrycznych oraz z bali toczonych. Cena montazu dachu, okien, drzwi i podlogi od 25 zl/m2. Zajmujemy się również produkcją wiat drewnianych, garaży, sauny, altanek oraz różnych konstrukcji z drzewa iglastego.
O nas:
Domy z drewna to rodzinna firma z dlugoletnią tradycją. Pracujemy z poszanowaniem dla środowiska, tworząc wspaniałe konstrukcje drewniane zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości i zadowolenia naszych inwestorów.
W czym jesteśmy najlepsi?
Największym naszym atutem jest wysoka jakość na którą nieustannie stawiamy. Drewno pozyskujemy z przepięknych lasów Siwerskich, które są odpowiednio zarządzane. Każda belka jest poddawana obróbce, odpowiednio selekcjonowana, dzięki temu nadajemy naszym produktom właściwą klasę wytrzymałościową. W załączeniu podsyłamy kilka przykładowych realizacji naszej firmy.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.
Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Z poważaniem
Igor Woropai
Załączniki
1izba.jpg
Bo chyba też o to chodzi - każdy ma swoj styl w jakim czuje sie dobrze i pod siebie dobiera elementy wyposazenia domu. U nas byla walka - zona chciala panele, a ja jednak caly czas gdzies z domu rodzinnego mialem wynioseiona koncepcje drewnianej, solidnej podlogi. Ostatecznie przekonala ja tez moja matka jak pokazala stare zdjecia z domu dziadkow ;p Materialy przyjechaly lada moment stad https://pakobud.com.pl/drewno/ mam nadzieje, ze zdazymy z wykonczeniem przed majowka
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Aranżacja łazienki

Może i mam piękne mieszkania wrocław deweloper a[…]

Budowa domu

Zbudowałem nowy dom i nie mogło w nim zabraknąć g[…]

Niedawno kupiłam mieszkania od dewelopera wrocław[…]

Skoki spadochronowe