FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
By Kasp
mantra pisze:Puszysty, duży dywan wygląda super z podłogą drewnianą.
Ta firma oferuje solidną podłogę drewnianą http://panel-pol.com.pl/podlogi

Tylko takie puszyste dywany trzeba często czyścić , bo są prawdziwym siedliskiem różnych zbieractw.
By thajski
JoannaPk pisze:To prawda. Wybór dywanu nie jest w cale taki prosty. Wpasowanie go w kompozycję pomieszczenia musi być przemyślane.
W ostatnim czasie modne stały się dywany 3D, co wygląda nieziemsko!

Obrazek

Nie wiem ale tak mi się wydaje, że takie dywany totalnie kurz zbierają?
By Kassini
Mylo pisze:Nie jestem zwolennikiem dywanów. Według mnie nie potrzebnie zakrywają podłogę i zmniejszają przestrzeń.
Jakoś mnie po prostu nie przekonują. Już chyba wolałabym w sypialni fajną i miękką wykładzinę, ale jadnak parkiet czy panele wygrywają.

Trochę sie zgadzam, choć z drugiej strony weź pod uwagę inną rzecz. Warto czasem rozważyć zastosowanie dywanu jako elementu uzupełniającego wystrój wnętrza.
By Kasp
JoannaPk pisze:To prawda. Wybór dywanu nie jest w cale taki prosty. Wpasowanie go w kompozycję pomieszczenia musi być przemyślane.

Obrazek

Wiesz, trzeba się konkretnie zastanowić czy taki dywan to nie jest sprowadzanie sobie kolejnego bałaganiącego czynnika na łeb.
By thajski
Alex09 pisze:

Obrazek

A co z czyszczeniem takich dywanów? Zwykłe odkurzanie wystarczy, żeby dostać się do każdego zakamarka i pozbyć się wszystkich nieczystości? Bo faktycznie taki nowy dywan wygląda świetnie, ale jak z białego zmieni kolor na szary to już będzie średnio :P

Po tym to się chyba skacze jak po trampolinie, co? Wygląda na mega miękki i przytulny.
By Kasp
markris pisze:nie no jasne że dzisiaj to tylko wyobraźnia cię ogranicza i minęły już czasy epoki słusznie minionej gdzie nie było wyboru i wszędzie leżały jednakowej faktury i wzoru dywany lub produkty dywanopodobne. Do jasnej podłogi dywan musi być wyrazisty i w mocnych odważnych pastelowych kolorach. Oczywiście nie może być mowy o przypadku i pomyśl też o kolorze mebli i ścian by wszystko ze sobą współgrało. Modna też jest klasyka tematu czyli słynne persy.

Dzisiaj dywany dostępne na rynku to jest prawdziwe zatrzęsienie kolorów, wzorów, faktur i mamy do czynienia z prawdziwym zalewem tych produktów. już minęły czasny, że wszystko szło jednakowo, faktycznie
By thajski
jacradd85 pisze:No faktycznie, jeśli Husky biega po domu to może lepiej pominąć dywan ;) Jak już przy temacie sierści jesteśmy, to podobno świetnie sprawdzają się tego typu szczotki Obrazek Sam nie używałem ale opinie mają naprawdę dobre.

Gumowe szczotki naprawdę robią świetną robotę, więc jeżeli się to stosuje to sprzątanie jest i przyjemniejsze i mniej uciązliwe zarazem też
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Blat kuchenny

Ciekawe propozycje w zakresu wyboru blatów dajecie[…]

Na Twoim miejscu ja bym tę podłogę polakierował Vi[…]

Wypoczynek w salonie

Ja najbardziej lubię spędzać czas na moich pufach […]

Projektowanie wnętrz