FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
podłoga podłogą, ważne sa też środki, których używamy do pielęgnacji tych powierzchni. Nie ma sięco oszukiwać, chemia alergikowi może naprawdę mocno zaszkodzić
By Sabanek
Moim zdaniem to bez różnicy jaką podłogę wybierzesz. Owszem dywany dla alergików nie sa polecane bo to jednak zbiorowisko kurzu i roztoczy ale głownie wszystko wisi gdzieś w powietrzu więc warto zodbać o oczyszczenie właśnie jego. Sam posiadam oczyszczacz powietrza Philips AC2887- https://ranking-oczyszczaczy.pl/recenzj ... ac2887-10/ własnie ze względu na to,ze jestem alergikiem i nawet przy dywanach nie mam problemów z objawami alergicznymi. Wybrałem taki model oczyszczacza, który ma specjalny tryb pracy dla alergików.
By donna
Lepiej z dywanów w ogóle zrezygnować a podłoga...cóż jak podłoga, byle regularnie odkurzana :) A co do kwestii oczyszczacza powietrza to polecam sklep Zdrovi , tutaj można znaleźć przeróżne modele od bardziej budżetowe, po te wielofunkcyjne bądź wręcz inteligentne. Zerknijcie sobie
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]

Każde estetycznie urządzone wnętrze jest piękne. T[…]

Ogród zimą