FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
By break1
Czasami wystarczą dobrze zagospodarowane pólki, nie musi być od razu domek na narzędzia, który będzie profesjonalny. można to zrobić taniej i mniej kombinacyjnie
By luk88
Ostatnio zakupiłem domek na narzędzia kolega polecał mi dudimex i własnie tam go kupiłem , domek sprawadza się dobrze
By Efekt-metal
Jest wiele cech, na której warto jest bez wątpienia zwrócić uwagę wybierając odpowiedni domek na narzędzia:
wielkość - trzeba przewidzieć nie tylko aktualne potrzeby ale równeiż i przyszłe, lepiej jest zdecydować sie na większy niż mniejszy domek
dach
okna
oraz najważniejsze : z jakiego materiału domek wybrać

Zapamiętajmy, że taki domek bedzie nam słuzyl na długo!
By karol123
Taki domek na narzędzia to na prawdę dobre rozwiązanie. Zazwyczaj narzędzia leżą w nieładzie w różnych miejscach w domu i garażu, a dzięki takiemu miejscu można je uporządkować i wszystkie trzymać w jednym miejscu, tym bardziej że jest to miejsce tak pojemne, a do tego ozdobne. Na stronie: https://www.domki-sodas.pl/ jest mnóstwo takich domków, ale można tutaj kupić też inne konstrukcje do ogrodu. Wszystkie są w świetnych cenach i dobrej jakości. Moim zdaniem na prawdę warto jest tutaj kupować, więc polecam :)

ja mam u siebie panele podgrzewane i są super :)

nie no jak ktoś się nie czuje na siłach to faktycz[…]

Panele Kronopol

znajomi są zadowoleni a to już któryś remont w ich[…]

jeśli chodzi o quick step to nie ma sobie równych […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>