FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
By Zorton
#789
Ja bym powiedziała, że rodzaj podłogi zależy od charakteru całego domu. Nam zależało na podłodze bardzo trwałej i nie wymagającej konserwacji. Po rozpoznaniu tematu uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie podłoga ze szlifowanego betonu lub żywiczna. Taka podłoga jest jednolita i bardzo trwała. Szlifuje się do idealnej gładkości maszynami http://www.systemy-htc.pl/szlifierki-profesjonalne.html
Awatar użytkownika
By Binek
#797
Chyba wylewka, przez beton żadne robaki Ci nie przejdą.
Można też kupić gotowy domek działkowy jak z http://ogrodosfera.pl/domek-dzialkowy-zawilec już z jakąś konkretną podłogą, i postawić na wylewce, to masz podwójne zabezpieczenie od gruntu.
I myślę, że całkiem skuteczne.
No chyba że ten domek sama budujesz??
By Klaudia.E
#4992
Może wylewka betonowa? Raczej żadne robactwo się nie dostanie. W drewno szkoda inwestować, tak samo winyl, panele czy jakaś wykładzina to trochę się nie nadają, wiadomo, jak to na działce - ziemia, woda, robactwo.
By Matelo
#11702
Brałaś pod uwagę beton posadzkowy ? Wydaje mi się, ze w tym przypadku to jedno z lepszym rozwiązań jeżeli chodzi o podłogę. Na pewno dostaniesz taki u http://www.cembet.com.pl . Z transportem też nie bedzie problemu, bo widziałam, ze mają bardzo dobrą ofertę.
By andrea8
#11968
Powiedzcie mi moi drodzy, bo właśnie kończę podłogę u siebie i zastanawiam się gdzie kupić listwy przypodłogowe w warszawie? Zależy mi na czymś naprawdę wysokiej jakości. Myślałam, żeby w ogóle zastosować listwy takie ćwierćwałek w białej barwie. Może powinnam zerknąć na stronę sztukatorium.pl ? Ponoć oni mają całkiem spory asortyment i nawet mają atrakcyjne ceny.
Kurs na prawo jazdy

Chcesz przejść kurs na prawo jazdy z płytą poślizg[…]

Nasze ogrody

Jak właśnie aranżujecie ogród to ja wam powiem że […]

Jeśli pracujecie za granicą to jak rozliczacie się[…]

Taka drabinka gimnastyczna to świetne rozwiązanie […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>