FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
#8022
Dobrym rozwiązaniem jako podłoga do przedpokoju, salonu jak i wszystkich innych pomieszczeń są panele winylowe Arbiton. Ich właściwości techniczne sprawiają, że można położyć je w całym mieszkaniu/domu, osiągając w ten sposób atrakcyjny efekt wizualny. Zalety paneli winylowych w skrócie? 1) Są wodoodporne. 2) Są bardzo trwałe i odporne na zniszczenie. 3) Łatwo utrzymać je w czystości. 4) Idealnie odwzorowują rysunek prawdziwego drewna lub naturalnego kamienia. 5) Nadają się na ogrzewanie podłogowe i pozwalają na jego ekonomiczne wykorzystanie. 6) Są ciepłe i przyjemne w dotyku. 7) Są polecane dla alergików. Czego chcieć więcej? :)
By Adamss
#12062
Podłoga drewniana wyglad bardzo elegancko, jednak jest to rozwiązanie dla uważnych, bywa problematyczna w utrzymaniu w dobrym stanie oraz w pielęgnacji. Jak również jest dość droga. W przedpokoju o wiele lepiej sprawdza się moim zdaniem płytki drewnopodobne. Może kiedyś nie przypominały drewna, jednak współczesne wzory bardzo dobrze odwzorowuja naturalne drewno.

Polecam przejrzeć sobie płytki na tej stronie:
http://home100.pl/plytki-do-przedpokoju

W sklepie jest bardzo duży wybór eleganckich płytek do przedpokoju.
Listwy oświetleniowe LED

Wydaje mi sie, że wieczorem w salonie takie ledy w[…]

Stalowa hala

Wydawałoby się, że taka stalowa hala to nic trudne[…]

Z tego co wiem to ecco nie jest raczej polska firm[…]

Przede wszystkim pamiętajmy o tym, by wybrać urząd[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>